ART / Lithographs / Litograph in colors 15042060
nr 1504 2060
Ilon Wikland
(f. 1930), Sverige
Ilon Wikland (b. 1930), Sweden. Signed, numbered 106/310, Motiv från boken vår i Bullerbyn. Litograph in colors, Image dimensions: 47x62 cm, outer dimensions including frame: 51x66 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 106/310, Motiv från boken vår i Bullerbyn. Färglitografi, bildmått: 47x62 cm, yttermått inklusive ram: 51x66 cm
Ilon Wikland, born 1930 in Estonia, Swedish illustrator.
3000
SEK 3000
Monday November 21 2022
at 20:50:35
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
- Thema-auction
Nov 21
Read more about Grafik